Amnesty International – grupa OSTROŁĘKA

amnesty international grupa lokalna ostrołęka

Grupa

Krótka prezentacja zarejestrowanych członków grupy lokalnej Amnesty International Ostrołęka 🙂

……………………………………………………………………………………………………….

04539725801

Joanna Groda, znana w środowisku jako „Dżłena”- koordynatorka grupy lokalnej Ostrołęka. Jest słuchaczką 2. roku anglistyki w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Ostrołęce. Chęcią założenia grupy zaraził ją jeden z członków grupy kutnowskiej, Michał. Z zawodu muzyczka z zakresu gry na fagocie 🙂 Za jej życiowe osiągnięcie można śmiało uznać dwukrotne obejrzenie wszystkich 10-ciu sezonów „Przyjaciół” BEZ NAPISÓW 😀 Jest indywidualistką pasjonującą się ludźmi. Lubi organizować i maksymalnie zapełniać sobie czas. Cel na przyszłość- uczyć angielskiego.

1d78856dcb


Wojciech Golan. Zaoczny student Politechniki Białostockiej na kierunku Elektronika Telekomunikacja. Jest o krok od zdobycia zawodu Elektronika- Supersonika. Czemu AI? Odpowiada krótko: „Jeśli można komuś pomóc, a jednocześnie nie zaniedbywać swoich obowiązków- to czemu nie?”. Zainteresowania: komputery, elektronika użytkowa, muzyka, film, psychologia, sport……….. itd. 🙂    ………………………………………………………………………………….

……………………………………………………………………………………….

c4acc5926d

……………………………………………………………….

Dalibor Mieszczyński jest słuchaczem 3 roku anglistyki w ostrołęckim kolegium. Jednocześnie pełni także rolę Przewodniczącego Rady Słuchaczy (już drugi rok ;)).  Na urodziny chciałby dostać własny atomowy okręt podwodny i chełbię modrą. Interesuje się myśliwcami II Wojny Światowej i szeroko pojętą techniką wojskową. A jeśli coś ma lufę i strzela to to jest to! Ale ogólnie to jest pacyfistą…

…………………………………………………………………………………..

………………………………………………………………………………………..

……………………………………………………………………………………..d3d0216d67

Wojtek Kordyzon – zawsze chciał malować dzieciom twarze na festynach i być ubogim niedożywionym artystą, ale czasy się zmieniły, więc lubi organizacje i maratony.

………………………………………………………………………………..

………………………………………………………………………………..

………………………………………………………………………………..

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

0451111421

Klaudia Grzyb. Spocznijta, usiądźta, nie bójta. Chodzi po chodnikach, czasem stoi. Się boi i się nie boi. Zagraj z nią w warcaby lub porozmawiaj o hodowlach owiec w okolicach Zamościa w XVIII wieku. Mówi „pozdro” ludziom dobrej woli.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: